HAKKIMIZDA

Bizi Tanıyın.

Hakkımızda.

Varis Turizm, yurtiçinde geniş ve seçkin bir müşteri portföyüne sahip A sınıfı bir seyahat markasıdır. Varis Turizm, sektörde edindiği hatırı sayılır bilgi birikimi ve fark yaratma üzerine kurulu hizmet anlayışıyla; kurumların ihtiyaçlarına cevap vererek, özel projeler geliştirmekte ve bunları kaliteli bir hizmet çerçevesinde uygulamaktadır. Tecrübeli kadrosu ve geniş hizmet yelpazesi ile hizmetlerin A’dan Z’ye tek bir elden planlanıp gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Türkiye’deki birçok kuruluşun, kurumsal ve turistik seyahat ihtiyaçlarına, kısa sürede, avantajlı ve yaratıcı bir şekilde cevap vermeyi başarmıştır. Firmamız, sektördeki gelişmelere paralel olarak kurumsallaşma çalışmaları sonucunda Varis Turizm unvanını almıştır. Varis Turizm, günümüzde Karayolu Taşımacılık Sektörü ’nün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Yolcumuz her zaman konuğumuzdur ilkesiyle hareket ederek, seyahat ve turizm organizasyonlarında yüksek kalite, güven ve zamanı birleştirerek değerli yolcularına her geçen gün daha iyi hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Vizyonumuz

Sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini arttırarak, Teknoloji ve kalite açısından sektörümüzde lider bir firma olmaktır. Geniş çalışan kadromuzu ve hizmet anlayışımızı sürekli olarak geliştirmek. Yeniliklere ve değişikliklere ayak uydurarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına doğru zamanda ve doğru şekilde çözüm üretebilmek. Memnuniyeti her zaman 1.planda tutarak kaliteden ödün vermeden hizmetlerimizi devam ettirmek bizi biz yapan en önemli unsurlardır.

Misyonumuz

Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, şirketimizin başarısını ve hizmetimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını zaman-fiyat-kalite yönünden en uygun koşullarda karşılamak, verimliliğimizi arttırarak şirketimizin karlılığını üst düzeye çıkarmak, çalışanlarımızın sağlığına ve iş güvenliğine dikkat ederek her türlü iş kazasını en aza indirmek ve çevreyi korumak. Dürüst ve güvenilir bir marka olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak.

Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?